🚀 დაგვიტოვე ნომერი, ჩვენი უძრავი ქონების ესპერტი შეგარჩევინებთ თქვენი საჭიროების შესაფერის ბინას 🩵
თბილისის ერთ-ერთი ყველაზე პრესტიჟული და სასურველი საცხოვრებელი რაიონი - ბაგები, გამორჩეულია თავისი უნიკალური მდებარეობით. ეს უბანი აერთიანებს ქალაქურ ცხოვრებას და ბუნებასთან სიახლოვეს, რაც მას იდეალურ არჩევანად აქცევს. საბურთალო-ვაკე-ბაგების გზა - ეს მთავარი მაგისტრალი უზრუნველყოფს მოხერხებულ კავშირს ქალაქის ცენტრთან და სხვა მნიშვნელოვან უბნებთან. მანქანით მგზავრობა ცენტრამდე მხოლოდ 10-15 წუთს მოითხოვს.
ბაგები - ადგილმდებარეობის უპირატესობები:
კუს ტბა ბაგებიდან სულ რაღაც რამდენიმე წუთის სავალზე მდებარეობს, რომელიც თბილისელების საყვარელი დასასვენებელი ადგილია. აქ შეგიძლიათ ისიამოვნოთ სუფთა ჰაერით, ივარჯიშოთ ან უბრალოდ დაისვენოთ და გაისეირნოთ ბუნებაში.
ვაკის პარკი ბაგებიდან ადვილად მისადგომია - გამწვანება ქალაქის გულში. ეს იდეალური ადგილია სპორტისთვის, პიკნიკისთვის ან უბრალოდ განსატვირთად.
ვაკის საცურაო აუზი აქტიური ცხოვრების მოყვარულთათვის, სადაც შესაძლებელია წლის ნებისმიერ დროს ცურვა და ფიზიკური აქტივობა. აუზი ბაგებიდან სულ რაღაც 4 წუთის სავალზეა.
საგანმანათლებლო დაწესებულებები, ბაგები ცნობილია თავისი პრესტიჟული სასწავლებლებით, მათ შორისაა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მაღლივი, განივი და ბიბლიოთეკის კორპუსი და სხვადასხვა საერთაშორისო კერძო სკოლა.
თბილისის მაღალი განაშენიანების გამო არ ნიავდება, რის გამოც ჰაერის დაბინძურების დონე აქ ძალიან მაღალია. ამას ემატება ტრანსპორტის ინტენსიური მოძრაობა და ქალაქში არსებული მუდმივი საცობები. აღსანიშნია ის ფაქტი, რომ სუფთა ეკოლოგიის მქონე უბნებს შორისაა - ლისის მიმდებარე ტერიტორია, კუს ტბა, დიღმის რაიონის ნაკლებად განაშენიანებული უბნები და ბაგები. ბაგების მაღალი მდებარეობა კი უზრუნველყოფს სუფთა ჰაერს და შესანიშნავ ხედებს ქალაქზე.
ბაგებში ცხოვრება ნიშნავს, რომ თქვენ გექნებათ წვდომა ყველაფერზე, რაც საჭიროა თანამედროვე, კომფორტული ცხოვრებისთვის, ამავდროულად ისიამოვნებთ მშვიდი და მწვანე გარემოთი. ეს არის ადგილი, სადაც ქალაქის სწრაფი ცხოვრების ტემპი ჰარმონიულად უერთდება ბუნებას.
ბიმ ჯგუფი ბაგებში ხარისხისა და კომფორტის სინთეზით გთავაზობთ თანამედროვეობაზე მორგებულ ცხოვრების საუკეთესო გამოცდილებას. პროექტს, რომლის ცენტრალური მდებარეობის მიღმა კიდევ უფრო მიმზიდველი მახასიათებელია:
• მდებარეობა - შესაძლებლობა იცხოვრო ქალაქის ცენტრის ხმაურიან გულში;
• ქალაქის არაჩვეულებრივი ფონი და პეიზაჟები, რომლებიც შთაგაგონებთ და გხიბლავთ;
• სამშენებლო პროცესების სრულყოფილება, რომელიც დადასტურებულია ISO სერთიფიკატით - ბიმ ჯგუფი 2024 წლიდან ფლობს ISO 9001:2015 სერტიფიკატს, რაც უზრუნველყოფს ხარისხის მართვის ძლიერ სისტემას და მშენებლობის რეგულარულ მონიტორინგს.
• ექსტერიერი, რომელიც დროს უძლებს - შენობის ფასადი მოპირკეთებულია ბუნებრივი ქვით ტრავერტინითა და მარმარილოთი;
• დაცვა და ვიდეოკონტროლი 24/7;
• დასუფთავება და მოვლის სერვისი;
• გამწვანებული ეზო;
• ავტოფარეხი.
ბიმ ჯგუფი გაძლევთ შესაძლებლობას ისუნთქო მშვიდად, იცხოვრო კომფორტულად და დაიწყო კეთილდღეობა შენს სახლში.

Bagebi - the best residential area of ​​Tbilisi
One of the most prestigious and desirable residential areas of Tbilisi - Bagebi, is distinguished by its unique location. This neighborhood combines city life and closeness to nature, making it an ideal choice. Saburtalo-Vake-Bagebi road - this main highway provides a convenient connection to the city center and other important areas. Driving to the centre takes only 10-15 minutes.
Bagebi - advantages of location:
Kus Tba is located just a few minutes away from Bagebi, which is a favorite vacation spot of Tbilisi residents. Here you can enjoy the fresh air, exercise or just relax and take a walk in nature.
Vake Park is easily accessible from Bagebi - greenery in the heart of the city. It is an ideal place for sports, picnics or just relaxing.
Vake swimming pool for lovers of active life, where swimming and physical activity are possible at any time of the year. The pool is just a 4 minute walk from the Bagebi.
Educational institutions, Bagebi is known for its prestigious schools, among them are Tbilisi State University's Maghlivi, Transversal and Library buildings and various international private schools.
Due to the high development of Tbilisi, there is no ventilation, which is why the level of air pollution here is very high. Added to this is the intense traffic and constant traffic jams in the city. It is noted that among the areas with clean ecology are the area around Lisi, Kus Tba, less developed areas of Dighomi district and Bagebi. The high location of the Bagebi provides fresh air and excellent views of the city.
Living in the Bagebi means you'll have access to everything you need for a modern, comfortable life, while enjoying a peaceful and green environment. It is a place where the fast pace of city life harmoniously merges with nature.
Beam Group offers the best experience of modern life by synthesizing quality and comfort in bags. The project, beyond its central location, has even more attractive features:
• Location - the opportunity to live in the bustling heart of the city center;
• Extraordinary city backgrounds and landscapes that inspire and fascinate you;
• Perfection of construction processes confirmed by ISO certification - Beam Group holds ISO 9001:2015 certificate since 2024, which ensures a strong quality management system and regular construction monitoring.
• Exterior that stands the test of time - the facade of the building is covered with natural stone travertine and marble;
• Security and video control 24/7;
• Cleaning and maintenance service;
• Green yard;
• Garage.
Beam Group gives you the opportunity to breathe easy, live comfortably and start well-being in your own home.